EEEFN1E220R
MFR.Part #
EEEFN1E220R
JLCPCB Part #
C494818
Package
SMD,D4xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 25V 90mA@100kHz ±20% SMD,D4xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS