EEE-FKV101XAV
MFR.Part #
EEE-FKV101XAV
JLCPCB Part #
C2163952
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 280mA@100kHz 340mΩ@100kHz 35V 6.3mm 8.3mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS