EEEFK1V330AP
MFR.Part #
EEEFK1V330AP
JLCPCB Part #
C336741
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 156mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 35V 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS