EEE1EA100WR
MFR.Part #
EEE1EA100WR
JLCPCB Part #
C178501
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 22mA@120Hz 25V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS