EEA-GA1H3R3H
MFR.Part #
EEA-GA1H3R3H
JLCPCB Part #
C5114212
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22mA@120Hz 3.3uF 4mm 50V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS