ECW-H16333JVB
MFR.Part #
ECW-H16333JVB
JLCPCB Part #
C3792185
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 33nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS