ERA-3VPB1242V
MFR.Part #
ERA-3VPB1242V
JLCPCB Part #
C1862495
Description
-55℃~+155℃ 100V 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS