QXP2J104JRPT
MFR.Part #
QXP2J104JRPT
JLCPCB Part #
C3802166
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 200V、630V ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS