ECW-H10183RHV
MFR.Part #
ECW-H10183RHV
JLCPCB Part #
C6032300
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18nF 1kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS