ECW-FG70395KA
MFR.Part #
ECW-FG70395KA
JLCPCB Part #
C3786606
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9uF 700V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS