ECW-FE2W475P5
MFR.Part #
ECW-FE2W475P5
JLCPCB Part #
C3780833
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 450V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS