ECW-FE2W224J
MFR.Part #
ECW-FE2W224J
JLCPCB Part #
C3808973
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS