ECW-FD2W125JC
MFR.Part #
ECW-FD2W125JC
JLCPCB Part #
C3784923
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2uF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS