ECW-FD2J824K4
MFR.Part #
ECW-FD2J824K4
JLCPCB Part #
C3795566
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 820nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS