ECW-FD2J684JC
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FD2J684JC
JLCPCB Part #
C3783305
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS