ECW-FA2J334JB
MFR.Part #
ECW-FA2J334JB
JLCPCB Part #
C3801250
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS