ECW-F6914JLB
MFR.Part #
ECW-F6914JLB
JLCPCB Part #
C3788819
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 910nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS