ECW-F4753JLB
MFR.Part #
ECW-F4753JLB
JLCPCB Part #
C3788743
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 75nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS