ECW-F4513JL
MFR.Part #
ECW-F4513JL
JLCPCB Part #
C3797366
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 51nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS