ECW-F4394JB
MFR.Part #
ECW-F4394JB
JLCPCB Part #
C3798889
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 390nF 400V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS