ECW-F4204RHL
MFR.Part #
ECW-F4204RHL
JLCPCB Part #
C3810102
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200nF 400V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS