ECW-F4184HLB
MFR.Part #
ECW-F4184HLB
JLCPCB Part #
C3787740
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 400V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS