ECW-F2564HAB
MFR.Part #
ECW-F2564HAB
JLCPCB Part #
C3804365
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 560nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS