ECW-F2184HAB
MFR.Part #
ECW-F2184HAB
JLCPCB Part #
C3793975
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 250V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS