ECQ-UBAF683V2
MFR.Part #
ECQ-UBAF683V2
JLCPCB Part #
C3300332
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 68nF X1、Y2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS