ECQE6684KF
MFR.Part #
ECQE6684KF
JLCPCB Part #
C3775954
Package
Plugin,P=26mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=26mm Film Capacitors ROHS