ECQE6224KF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQE6224KF
JLCPCB Part #
C178443
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS