ECHU1H153GX5
MFR.Part #
ECHU1H153GX5
JLCPCB Part #
C569841
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15nF 30V、50V Metallized PPS ±2% 1210 Film Capacitors ROHS