ECE-T2DA332FA
MFR.Part #
ECE-T2DA332FA
Description
-40℃~+105℃ 200V 22.5mm 3000hrs@105℃ 3300uF 40mm 6.16A@10kHz 63mm 70mΩ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS