ECE-T2EA332FA
MFR.Part #
ECE-T2EA332FA
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 250V 3000hrs@105℃ 3300uF 40mm 6.804A@10kHz 65mΩ 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS