ERJ-P03F4873V
MFR.Part #
ERJ-P03F4873V
JLCPCB Part #
C4210666
Description
-55℃~+155℃ 200mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS