ECE-P1HA333HA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-P1HA333HA
Description
-40℃~+105℃ 18mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 33000uF 50V 50mm 50mm 8.913A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS