ERA-8AEB3650V
MFR.Part #
ERA-8AEB3650V
JLCPCB Part #
C2079386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS