ERA-3ARB1072V
MFR.Part #
ERA-3ARB1072V
JLCPCB Part #
C4298381
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS