ERA-3VRW1212V
MFR.Part #
ERA-3VRW1212V
JLCPCB Part #
C1863199
Description
-55℃~+155℃ 100V 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS