ECE-A1HKS2R2
MFR.Part #
ECE-A1HKS2R2
JLCPCB Part #
C1580921
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 16mA@120Hz 2.2uF 4mm 50V 5mm ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS