ECEA1CKA101
MFR.Part #
ECEA1CKA101
JLCPCB Part #
C713345
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 16V 2.5mm 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS