ECA-2AHG221
MFR.Part #
ECA-2AHG221
JLCPCB Part #
C1498040
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 440mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS