ECA1VHG332
MFR.Part #
ECA1VHG332
JLCPCB Part #
C2935826
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 31.5mm 3300uF 35V ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS