ECA-1CM332B
MFR.Part #
ECA-1CM332B
JLCPCB Part #
C1598546
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS