ECA-0JHG102B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-0JHG102B
JLCPCB Part #
C1668709
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 11.5mm 437mA@100kHz 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS