DSP1A-DC24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DSP1A-DC24V
JLCPCB Part #
C425154
Package
Plugin,20.2x11mm
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.92kΩ 10ms 24V 300mW 30V@DC、250V@AC 30mΩ 5A@30VDC、8A@250VAC 5ms 8A AgSnO2 插件,20.2x11mm Power Relays ROHS