CB1VF-R-12V
MFR.Part #
CB1VF-R-12V
JLCPCB Part #
C6528382
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 12V 14V@DC 15ms 15ms 35A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS