ARS11Y24X
MFR.Part #
ARS11Y24X
Description
-40℃~+70℃ 10ms 24V 30V@DC 500mA 6ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS