AGN200S12
MFR.Part #
AGN200S12
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4ms 4ms AgPd + Gold Plated - Signal Relays ROHS