6TPE220MAZB
MFR.Part #
6TPE220MAZB
JLCPCB Part #
C79111
Package
SMD,3.5x2.8mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 35mΩ@100kHz 6.3V ±20% SMD,3.5x2.8mm Tantalum Capacitors ROHS