4TPE100MZB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
4TPE100MZB
JLCPCB Part #
C171850
Package
SMD,2.8x3.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 35mΩ@100kHz 4V ±20% SMD,2.8x3.5mm Tantalum Capacitors ROHS