2SEPC560MW
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2SEPC560MW
JLCPCB Part #
C963685
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2V 5.6A@100kHz 5000hrs@105℃ 560uF 6.3mm 7mΩ@100kHz 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS