2R5TPF470ML
MFR.Part #
2R5TPF470ML
JLCPCB Part #
C542276
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 2.5V 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS