2R5TPE220MF
MFR.Part #
2R5TPE220MF
JLCPCB Part #
C437671
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 2.5V 220uF ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS